Balandžio 21-ąją 10 val. rokiškėnai, ginkluoti grėbliais ir kastuvais, laukiami tradicinėje talkoje „Dvaro parkui – žalią veidą“. Septynių kasmetinių talkų rezultatai akivaizdūs – rajono įmonių ir geros valios žmonių dėka atsivėrė dvaro parko erdvės, jis tapo kur kas gražesnis, patrauklesnis lankytojams.
„Tie, kas turi, gali atsinešti savo grėblius ar kastuvus, bet jų neturintiems duosime – visomis reikalingomis talkai darbo priemonėmis kasmet pasirūpina Verslo klubas“, – sakė Krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė.
Kasmet į šias talkas susirenka iki kelių šimtų talkininkų, siekiančių prisidėti prie miestą gražinančios iniciatyvos. Kaip ir kasmet, šiemet bus grėbstomi lapai, valomi parko kanalai. Šiais metais Verslo klubas užsibrėžė sutvarkyti du populiarus takus – vieną, vedantį prie danielių aptvaro, kitą, sukantį prakartėlių kluono link.