Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • įvykęs renginys.

DANGŲ REMIANTYS STULPAI | Ekskursija neįvyks, bus paskelbta nauja data

Bir 13 d., 13:00 - 15:00

2026-aisiais Lietuvos muziejų asociacija kviečia į ketvirtąją kultūros paveldo sklaidos programos „Gimtoji Europa“ dalį – „Europos ženklai Lietuvoje: klasicizmas“.
Muziejų kelias jau ne vienerius metus kviečia keliauti po Lietuvą ieškant skirtingų Europos kultūros ženklų mūsų architektūroje, mene ir istorijoje. Šiemet dėmesys skiriamas klasicizmui – epochai, kuri miestams ir pastatams suteikė harmonijos, simetrijos, aiškios tvarkos bei santūrios elegancijos.
Rokiškio krašto muziejus kviečia į tris nemokamas ekskursijas, kurios leis pažvelgti į klasicizmą skirtingais kampais – dvare, bažnyčiose ir miesto erdvėje.
📍 Birželio 13 d. ekskursija neįvyks, bus paskelbta nauja data
„Dangų remiantys stulpai“
13 val. Kriaunų Dievo Apvaizdos bažnyčioje
14 val. Aleksandravėlės Šv. Pranciškaus Serafiškojo bažnyčioje
Atvykstama savo transportu.
Aplankysime dvi išskirtines klasicizmo laikotarpio bažnyčias, susipažinsime su jų architektūra, harmonija, simbolika bei sakralinio paveldo detalėmis, kurios iki šiol tyliai pasakoja savo istorijas.
Tai kvietimas pažvelgti į bažnyčias ne tik kaip į maldos namus, bet ir kaip į kultūros, meno bei istorijos ženklus, kurių kolonos ir šiandien tarsi remia dangų.

Nemokamai

Informacija

Data:
Bir 13 d.
Laikas:
13:00 - 15:00
Renginio kategorija:

Vieta

Rokiškio krašto muziejus
Tyzenhauzų g. 5
Rokiškis, LT-42115 Lietuva
+ Google žem?lapis
Telefonas
+370 615 44586
Apsilangyti Vieta

Organizatorius

Rokiškio krašto muziejus
Telefonas
+370 615 44586
El.paštas
muziejus@rokiskyje.lt
Apsilangyti Organizatorius svetainėje