Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • įvykęs renginys.

Koncertas BALTOS KALĖDOS

2023 m. Gru 9 d., 16:00 - 17:30

Dainininkai ir muzikantai sukurs Baltas Kalėdas

Gausus būrys Aukštaitijos dainininkų ir muzikantų metus užbaigs koncertų ciklu „Baltos Kalėdos“. Šis ciklas organizuojamas vykdant Miežiškių kultūros centro parengtą, Lietuvos kultūros tarybos ir Panevėžio rajono savivaldybės finansuojamą projektą.

Projekto veiklose dalyvauja vieni geriausių regiono mėgėjų meno kolektyvų ir profesionaliosios scenos atstovai: choras „Medeina“ (Rokiškio kultūros centras), vokaliniai ansambliai „Klasika“ (Ukmergės kultūros centras), „Raskila“, „Alkupis“, „Vėjūnė“ (Panevėžio rajono Miežiškių kultūros centras), atlikėjai Justinas Mačys (fleita), Arsenii Esaulkov (fortepijonas) ir Panevėžio styginių kvartetas.

Koncertams visi kolektyvai parengė šventines programas, kurias sudaro lietuvių ir užsienio kompozitorių muzika. Dainininkų pasirinktiems kūriniams parengtos akompanimentų aranžuotės. Profesionalūs muzikantai koncertuose ne tik pristatys po keletą įspūdingų savo repertuarų kūrinių, bet ir  pritars dainininkams, tai muzikai suteiks daugiau spalvų, o pasirodymams – vertės. Taip pat specialiai šiam projektui sukurta kalėdinė daina, kurią finalinėje koncerto dalyje atliks visi dalyviai.

Miežiškių kultūros centro informacija

Informacija

Data:
2023 m. Gru 9 d.
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginio kategorija:

Vieta

Rokiškio krašto muziejus
Tyzenhauzų g. 5
Rokiškis, LT-42115 Lietuva
+ Google žem?lapis
Phone
+370 615 44586
Apsilangyti Vieta