Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • įvykęs renginys.

Parfumerinio garderobo formavimas. Asmeninė komunikacija kvepalais. Meninės parfumerijos patyrimai

2023 m. Geg 18 d., 18:00 - 19:00

10Eur

KĄ DAR galima pasakyti apie kvepalus? Lietuvoje, neeilinio parfumerinio išprusimo šalyje (nė krislo ironijos!)? Čia turime tokį įdomios, retos, kūrybinės parfumerijos pasirinkimą, kokio pavydėti gali artimiausi ir tolimesni kaimynai (patvirtina statistika!).Todėl atėjo metas ne tik tiesiog kvepintis, bet kvepintis išmaniai.

Kaip KVAPAS, KVEPALAI, KVEPINIMASIS ir aromato pasirinkimas padeda ne tik išreikšti save, bet ir transliuoti tiksliausią žinutę, idealiai pritaikytą reikiamoms aplinkybėms? Kaip įtikinamiausiai komunikuoti kvepalų pagalba? Kaip aromatą naudoti ne tik higienai ir saviraiškai, bet ir atitinkamai socialinei manipuliacijai?

Atsakykime sau į  klausimą: „Kvepalų garderobas ir kvepiantis parašas – kas tai ir kaip tuo išmaniai naudotis?”.Suteikime sau dar vieną įrankį, kaip kurti savo asmeninį ir ypač socialinį įvaizdį įtikinamiau, stipriau, sėkmingiau.
Parfumerinis etiketas, olfaktorinis triukšmas, dažniausi parfumeriniai mitai ir netikėtumai – taip pat aktualios temos apie kvepalus, vertos jūsų dėmesio ir diskusijos.

Pokalbį moderuos ir  kvepalų garderobo bei komunikacijos įžvalgomis dalinsis parfumerijos edukatorė, meninių kvepalų prekės ženklų prodiuserė Edita Vigelytė.

Kvepalų vakaras nebūtų išbaigtas, jų nedegustuojant. Drauge tyrinėsime ir „matuosimės“ meninės parfumerijos kūrėjų – FUMparFUM / created by Aistis Mickevičius (Vilnius, LT); EXALTATUM by Eglija Vaitkevičė (UK, Londonas); ART de PARFUM (steigėja – Rūta Degutytė – Humphreys, FR / UK) ir kitų talentingų bei įvertintų parfumerijos autorių aromatus.

Svarbus vakaro svečias – Ukrainos parfumerių gildijos vadovo, parfumerio Volodymyr Zvarych kvepalų kolekcija.

Patikusius kvepalus bus galimybė įsigyti renginio metu.

Bilieto kaina 10 Eur | Bilietai parduodami Rokiškio krašto muziejaus kasoje

Informacija

Data:
2023 m. Geg 18 d.
Laikas:
18:00 - 19:00
Kaina:
10Eur
Renginio kategorija:

Vieta

Rokiškio krašto muziejus
Tyzenhauzų g. 5
Rokiškis, LT-42115 Lietuva
+ Google žem?lapis
Phone
+370 615 44586
Apsilangyti Vieta

Organizatorius

Rokiškio krašto muziejus
Phone
8 458 31512
El.paštas
muziejus@rokiskyje.lt
Apsilangyti Organizatorius svetainėje