Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • ?vyk?s renginys.

Paroda, skirta Tautodailės metams ir Pauliui Galaunei atminti

18 Rug. d., 14:00 - 18:00

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijai priklauso septyni skyriai: Anykščių, Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Ukmergės. Šioje ataskaitinėje parodoje, kuri skirta Tautodailės metams ir Pauliui Galaunei paminėti, dalyvauja visi skyriai. Joje eksponuojama 572 kūriniai, kuriuos sukūrė 161 tautodailininkas. Vieni iš jų pristato po 1-2 kūrinius, o kiti – žymiai daugiau (margučių, juostų, atvirukų kūrėjai). Tokio pobūdžio paroda Rokiškio krašto muziejuje surengta pirmą kartą.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad vyrauja tapyti paveikslai, o medžio drožybos (vaizduojamosios) ir audinių – mažokai. Akį džiugina subtilūs karpiniai, geležinės kryžių viršūnės ir daugybė juostų. Du akmens meistrai eksponuoja tris kūrinius. Iš keramikos dirbinių vyrauja švilpukai.

Ši paroda – tai tarsi visos tautodailės panorama. Joje atsiskleidžia ir stipriosios jos pusės, ir ieškojimai.

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijos tautodailininkų paroda, skirta tautodailės metams ir Pauliui Galaunei atminti, veiks iki lapkričio 7 dienos

Parodos pristatymas žiniasklaidos atstovams rugsėjo 18 d. 12 val.

Parodos aptarimas ir uždarymas lapkričio 7 d. 12 val.

Dalyvaujant renginyje privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsauginę kaukę (leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei) ir laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų žmonių (išskyrus artimuosius), o turint net menkiausius viršutinių kvėpavimo takų ligų požymius (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į renginį nevykti.

Informacija

Data:
18 Rug. d.
Laikas:
14:00 - 18:00
Renginio kategorija:

Vieta

Rokiškio krašto muziejus
Tyzenhauzų g. 5
Rokiškis, LT-42115 Lietuva
Telefonas:
+370 458 31512
Interneto svetainė:
https://www.muziejusrokiskyje.lt

Organizatorius

Rokiškio krašto muziejus
Telefonas:
8 458 31512
El. paštas:
muziejus@rokiskyje.lt
Interneto svetainė:
www.muziejusrokiskyje.lt