renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • įvykęs renginys.

Parodos „Vieversynė 2022“ atidarymas

22 Liepos d., 16:00 - 18:00

Liepos 22 d. 16 val. vyks tarptautinis menininkų susitikimas, parodos „Vieversynė 2022“ atidarymas.

Rokiškio krašto muziejuje (Tyzenhauzų g. 5)  liepos 22 d. 16 val.  vyks Tarptautinio menininkų susitikimo „Vieversynė“ 2022” kolektyvinės tarpdisciplininio meno parodos atidarymas. Tarptautinio menininkų sustikimo „Vieversynė“ 2022” organizatorė ir kuratorė  tapytoja Daiva Kupstienė.

Į susitikimą atvyko svečias iš Austrijos – profesionalus menininkas, tapytojas ir teatro vadovas Resul Jusufi. Jis dalinsis patirtimi su Lietuvos profesionaliais menininkais. Tarptautinio menininkų susitikimo organizatorė D. Kupstienė tikisi organizuoti šį susitikimą kasmet ir planuoja iš skirtingų šalių kviestis žinomus menininkus, kurie savo patirtimi dalintųsi su Lietuvos profesionaliais menininkais.

Šių metų menininkų susitikime, be svečio iš Austrijos,  dalyvauja profesionalūs menininkai iš Kauno ir Vilniaus: tapytojos D. Kupstienė, Paula Kupstaitė, Gintarė Šiaulienė, Ina Loreta Savickienė, Dainora Ramanauskienė, Lolita Grabauskienė, Rimantė Daniulienė, Irma Gūžienė, tapytoja ir dailės mokytoja Nelė Jurgelionienė, tapytoja, keramikė ir skulptorė Audronė Dambrauskienė-Šiurkienė,  tapytoja ir stiklo meistrė Edita Radvilavičiūtė-Utarienė, tapytoja ir porceliano meistrė Živilė Bardzilauskaitė-Bergins, vizualaus meno kūrėja Gabrielė Kuizinaitė,  grafikė ir keramikė Jolanta Galdikaitė,  juvelyrė Nijolė Jovarienė.

Tarptautinis menininkų susitikimas „Vieversynė 2022” subūrė skirtingų sričių menininkus kurti Rokiškyje,  tačiau juos visą kūrybos savaitę vienijo įspūdingi gamtos motyvai, kurie parodos metu bus pristatomi jų paveikslų drobėse.

Paroda veiks iki 2022 rugpjūčio 28 dienos.

Informaciją spaudai parengė menotyrininkė Gabrielė Kuizinaitė

 

 

Informacija

Data:
22 Liepos d.
Laikas:
16:00 - 18:00
Renginio Categories:
, ,

Vieta

Rokiškio krašto muziejus
Tyzenhauzų g. 5
Rokiškis, LT-42115 Lietuva
Telefonas:
+370 458 31512
Interneto svetain?:
https://www.muziejusrokiskyje.lt

Organizatorius

Rokiškio krašto muziejus
Telefonas:
8 458 31512
El. paštas:
muziejus@rokiskyje.lt
Interneto svetain?:
www.muziejusrokiskyje.lt