Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • įvykęs renginys.

Svečiuose – Aistis Mickevičius. PARFUMERIJOS PASAULIO NAUJIENOS

Kov 16 d., 18:00 - 19:30

5Eur
MODERNIOJI parfumerija. Kas tai ir kuo tai skiriasi nuo XVII a. Graso (pranc. Grasse) ar XIX a. Paryžiaus? Kur dabar yra kvepalų sostinės ir parfumanų svajonių kraštai?
NIŠINIAI kvepalai. Kaip atsirado ir vystėsi šis reiškinys iš tiesų? Kokias paslaptis verta sužinoti nišinių kvepalų gerbėjams?
NAUJASIS parfumerijos žodynas – „indie perfumes” (individuali, asmeninė parfumerija), „art perfumery” (meninė parfumerija), „independent, conceptual, selective fragrances” (nepriklausoma, konceptuali, atrankioji parfumerija). Koks šis naujas pasaulis ir ar yra jame vietos senai gerai klasikai?
MADOS TENDENCIJOS parfumerijoje. Ar toks reiškinys egzistuoja? Jei taip, ar verta kvepėti „madingai”?
Knyga „Kvepalai. Olfaktorinės istorijos” , jau trečią kartą išleidžiama tūkstantiniais tiražais ir tapusi visų Lietuvos kvapomanų bei smalsuolių mėgstamiausiu parfumerijos pažinimo vadovėliu.
O taip pat – visi jūsų klausimai ir intriguojantys Aisčio atsakymai, kvepalų degustacija ir „prisimatavimai”, gyvas nuoširdus pokalbis ir jaukus laikas.
P.s. pačius naujausius ir jau pamėgtus FUMparFUM aromatus, knygą ir kitus FUM dalykus bus galimybė įsigyti renginio metu.
Įėjimas į renginį su muziejaus lankytojo bilietu (kaina 5 Eur)

Informacija

Data:
Kov 16 d.
Laikas:
18:00 - 19:30
Kaina:
5Eur
Renginio Categories:
,