Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

• Šis renginys jau įvyko.

Tarptautinė konferencija “Rokiškio krašto kultūros ištakos”

rugsėjo 18 d., 10:00 - 16:00

2019 m. rugsėjo 18 d. 10 val. Kviečiame į tarptautinę mokslinę konferenciją „ROKIŠKIO KRAŠTO KULTŪROS IŠTAKOS“, skirtą 2019 m. Lietuvos kultūros sostinės dvarų kultūros mėnesiui.

Konferencijos programa

10 val. dalyvių registracija

10:30 val. dr. Andra Simniškytė-Strimaitienė. Rokiškio krašto archeologija: seni teiginiai, nauji faktai (Lietuvos archeologijos institutas)

11: 00 val. Vika Veličkaitė.  Rokiškio dvaras XVIII a. pradžioje: Varšuvos senųjų aktų archyvo Tyzenhauzų fondo apžvalga. (Vytauto Didžiojo Universitetas).

11: 30 val. Gintarė Džiaugytė. Grožis – tai moralinio gėrio simbolis. Grafienė Marija Tyzenhauzaitė-Pšezdzieckienė ir jos kultūrinė saviraiška.

12: 00 val. Евгений Махнач. Имение Желудок – история и перспективы сохранения и сотрудничества (Gardino Istorijos-archeologijos muziejus).

12:30 val.  Pietų pertrauka

13:30 val. Marius Daraškevičius. Koduota žinutė. Rokiškio dvaro rūmų valgomojo meninė programa. (Lietuvos kultūros tyrimų institutas)

14:00 val. Vilė Sarulienė. Teatrinis Rokiškis (Rokiškio krašto muziejus)

14:30 val. Marijona Mieliauskienė. Rokiškio krašto muziejaus ištakos. Nuo akmeninio kirvuko iki… (Rokiškio krašto muziejus)