renginiai kraunami

« Visi renginiai

• ?vyk?s renginys.

Tarptautinis medžio drožėjų pleneras-kūrybinė stovykla

Rugsejis 12 d.

Rugsėjo 12-17 d., po penkerių metų pertraukos, Rokiškyje vėl vyks medžio drožėjų pleneras, skirtas kryždirbystės populiarinimui ir sklaidai, drožėjo Liongino Šepkos atminimo įamžinimui „Improvizacijos Liongino Šepkos gyvenimo ir kūrybos temomis”. Plenere drožybos amatą demonstruos 10 drožėjų iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos, žiniomis apie lietuvių liaudies meną dalinsis menotyrininkė ir skulptorius profesionalas-plenero kuratorius. Stebėti kūrybos proceso kviečiami ne tik rajono moksleiviai, tautodailininkai, bet ir į Rokiškį atvykstantys turistai.

Sukurtos skulptūros bei kompozicijos bus pastatytos Rokiškio miesto Liongino Šepkos skulptūrų parke. Plenero uždarymas – rugsėjo 17 d. 17 val. (parke, šalia pastatytų kūrinių).

Data:
Rugsejis 12 d.