renginiai kraunami

2022 31 Gruodis, 19:00 - 20:00

20Eur

Koncertas „Tai Meilė“

Meilės tema aktuali visada, nes tai jausmas, kurį žmogus patiria bet kokiame amžiuje, bet kokiame laike. Ji  viena svarbiausių mūsų būties sąlygų. Meilė yra nepriklausoma nuo laikmečio. Nėra ir taisyklių, kaip reikia mylėti, kada ir ką. Kūriniai iš linksmiausių ir gražiausių operečių ir miuziklų, jų vingrios siužeto linijos, pagardintos turtingomis emocijomis bei geros energijos užtaisu neleis dingti šypsenai nuo Jūsų veido visą koncerto laiką!

Koncerto repertuaras

1. J. Revaux ,,My Way“
  2. F. Sinatra ,,Strangers in the night“
  3. D. Wasserman ,,Žmogus iš Lamanšo“
  4. E. Piaf ,,Rožinis gyvenimas“
  5. A. L. Weber ,,Operos Fantomas“ All i ask of you
  6. A. L.Weber ,,Amigos para siempre“
  7. F. Leharas operetė,,Grafas Liuksemburgas“ Adelės ir Rene duetas
  8. F. Leharas operetė,,Paganinis“ Paganinio arija
  9. F. Leharas ,,Paganinis“ Belos ir Pimpinelio duetas
  10. I. Kalmanas operetė,,Silva“ Bonio dainelė
  11. I. Kalmanas ,,Silva“| Stasi ir Bonio duetas
  12. I. Kalmanas ,,Silva“ Edvino ir Silvos duetas
  13. I. Kalmanas ,,Monmartro žibuoklės“ Karambolinos daina
  14. V. Herbert miuziklas ,,Žavi moteris“ Primadonos daina
  15. J. Štrausas ,,Šikšnosparnis“ Finalas Saulėti vynuogynai

Koncerto atlikėjai Justina Tomkutė-Petraitienė (sopranas), Rytis Janilionis (baritonas), Agnė Petraitytė (fortepijonas)

Justina Tomkutė-Petraitienė (sopranas)  mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete docentės Nomedos Vilkanauskaitės-Kukulskienės klasėje, kur įgijo bakalauro bei magistro laipsnius.  Yra tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatė.  Už įvertinimus tarptautiniuose konkursuose apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės garbės diplomu. Solistė aktyviai koncertuoja, kuria vaidmenis Kauno bei Panevėžio muzikiniuose teatruose bei kitose Lietuvos scenose,  yra koncertinės įstaigos „Kauno santaka“  Kauno muzikos ansamblio ,,Ainiai“’ solistė.

Rytis Janilionis (baritonas) mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete, kur įgijo menų magistro diplomą (prof. S. Martinaitytė). Sukūrė vaidmenis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro, Kauno valstybinio muzikinio teatro, Panevėžio muzikinio teatro bei kitose scenose, yra tarptautinių konkursų laureatas ir aktyviai koncertuoja Lietuvos scenose: yra koncertinės įstaigos „Kauno santaka“  Kauno muzikos ansamblio ,,Ainiai“’ solistas.

Agnė Petraitytė (fortepijonas) studijas baigė Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, čia įgijo atlikimo meno fortepijono bakalauro bei magistro laipsnius. Pianistė aktyviai koncertuoja su įvairiais atlikėjais, tiek dainininkais, tiek instrumentalistais. Savo žinias tobulina įvairiuose meistriškumo kursuose, yra tarptautinio konkurso laureatė. Šiuo metu pianistė savo veiklą tęsia Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijoje kaip koncertmeisterė styginių, pučiamųjų bei dirigavimo katedrose.

Data:
2022 31 Gruodis