Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • ?vyk?s renginys.

Viduramžių turnyras „Roko kalavijas”

18 Rug. d., 16:00 - 20:00

„Roko kalavijas” – viduramžių kultūros festivalis. Renginio metu vyks riterių turnyras, edukaciniai užsiėmimai, amatininkų mugė, renginį vainikuos koncertinė programa. Renginys skirtas visoms amžiaus ir socialinėms grupėms. Riterių turnyras vyks pagal sportinio riterių turnyro taisykles trijose kategorijose – kova su kalaviju ir skydu, kova kalaviju ir mažuoju skydu, kova su ilgaisiais kalavijais. Visose kategorijose daugiausiai pergalių laimėjęs dalyvis taps turnyro nugalėtoju. Turnyro nugalėtojas bus apdovanotas kalaviju, kurį nukaldino Rokiškio krašto tautodailininkai.
Renginį vainikuos koncertinė programa „VOX Silentii”, kurios akcentas – elektroninės ir etnomuzikos sintezė.
Renginys organizuojamas vykdant projektą “Viduramžių turnyras „Roko kalavijas” 2020″. Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Rokiškio rajono savivaldybė.
Dalyvaujant renginyje privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsauginę kaukę (leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei) ir laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų žmonių (išskyrus artimuosius), o turint net menkiausius viršutinių kvėpavimo takų ligų požymius (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į renginį nevykti.

Informacija

Data:
18 Rug. d.
Laikas:
16:00 - 20:00
Renginio kategorija:

Vieta

Rokiškio krašto muziejus
Tyzenhauzų g. 5
Rokiškis, LT-42115 Lietuva
Telefonas:
+370 458 31512
Interneto svetainė:
https://www.muziejusrokiskyje.lt