Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • įvykęs renginys.

EI, JAUGA JAUGA | XVII Rokiškio klasikinės muzikos festivalis | KONCERTAS VISAI ŠEIMAI

Lie 14 d., 16:00 - 17:00

Fortepijoninis trio AGORA:
Žilvinas Brazauskas / klarnetas
Natania Hoffman / violončelė
Robertas Lozinskis / fortepijonas
Įėjimas nemokamas
Trio Agora – ansamblis, siekiantis bendradarbiavio su klausytojais. Atgaivindamas kamerinės muzikos ištakas – dialogą, kūrybiškumą ir tarpusavio ryšį, ansamblis pasižymi dinamiškumu, nenuspėjamumu ir muzikinių vaidmenų daugiabriauniškumu. Trio ne tik pristato standartinį ansamblio repertuarą visos Europos scenose, bet ir reguliariai užsako naujus kūrinius bei atlieka savos kūrybos transkripcijas.
Ansamblio kolekcijoje – net trys albumai – „Youth” (2017), „Connecting Identities” (2020) ir „Hotel Tango” (2023). Pastarasis albumas pristato visiškai naują, originalią Astoro Piazzollos „Keturių metų laikų“ versiją, kurią adaptavo trio klarnetininkas Žilvinas Brazauskas. Plokštelėje taip pat įrašytas kanadiečių/amerikiečių kompozitoriaus Joel Hoffman ansambliui dedikuotas kūrinys „Foxtrot Romeo Juliet Hotel Tango“ bei daugybė kitų originalių aranžuočių, kuriose persipynę tango ištakų elementai: mazurkos, valsai bei kontradansai, taip pat ir kompozitorių I. Stravinskio ir M. Ravelio kūriniai.
Nuo 2018 m. Trio Agora yra Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) reziduojantis ansamblis Lietuvoje, glaudžiai bendradarbiaujantis su dirigente Mirga Gražinyte-Tyla. Ansamblis nuolat koncertuoja Lietuvoje, Vokietijoje, Italijoje, Olandijoje, Belgijoje, Vengrijoje ir Ispanijoje, yra kviečiamas dalyvauti festivaliuose „Amici della Musica Firenze“, „Le Strade D’Europa“. Trio nariai yra surengę pasirodymus Konzerthaus Berlin ir Berliner Philharmonie salėse.
Trio įkūrėjai ir dabartiniai nariai yra Žilvinas Brazauskas (klarnetas), Natania Hoffman (violončelė) ir Robertas Lozinskis (fortepijonas).
Daugiau informacijos apie trio – www.trioagora.com
Šis renginys yra XVII Rokiškio klasikinės muzikos festivalis programos dalis
Daugiau informacijos: www.rokiskiofestivalis.com ir Facebook

RENGINIO METU BUS FOTOGRAFUOJAMA IR FILMUOJAMA
Festivalį finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Rokiškio savivaldybė
Pagrindinis rėmėjas: AB „Rokiškio sūris“
Rėmėjai: Rokiškio krašto muziejus
Partneriai: Rokiškio kultūros centras, Lietuvos nacionalinis muziejus, Rokiškio J. Keliuočio biblioteka, Mažoji Lietuvos kultūros sostinė Kamajai, kavinė „Pupelė“, svečių namai „Leokordis“
Informaciniai rėmėjai: „Gimtasis Rokiškis“, „Sirena“, Rokiškio turizmo informacijos centras

Informacija

Data:
Lie 14 d.
Laikas:
16:00 - 17:00

Vieta

Rokiškio krašto muziejus
Tyzenhauzų 5
Rokiškis, 42115 Lietuva
+ Google žem?lapis
Phone
+370 615 44586
Apsilangyti Vieta