Pūkio patarimai. Greitai ir lengvai

– Ei, bičiuli, kas vyksta? Matau, esi susirūpinęs…

– Laukia svarbus susitikimas, bet lyg tyčia susipainiojo pirštai…. dreba rankos.

– Jau penktą kartą iš eilės nepavyksta užsirišti kaklaraiščio?

– O juk taip norėtųsi ir greitai, ir gražiai. Tu, Pūki, gal ir nesupranti, bet tvarkinga kaklaskarė padeda geriau jaustis ir padaryti įspūdį. Ir ne tik panelėms…

– Taip, Aleksandrai, žinau, kaip sunku nustebinti stilingąją grafaitę Kotryną iš Raguvėlės. Bet juk tu turi Pūkį, kuris patars, todėl neverta nusiminti!

Jei ir tau kyla problemų, liaukis ašaroti ir verčiau klausyk, ką byloja Pūkis: 

  • Visų pirma apsispręsk, kokio tipo mazgą riši ir storesniems kaklaraiščiams sąmoningai rinkis mažai apvyniojimų turinčius mazgus. Nes kitokių gražiai sumegzti nepavyks. Kad mazgų pasirinkimas yra platus ir yra bent 85 galimi variantai pravartu žinoti ne tik vyrams, bet ir jų rūpestingoms moterims.
  • Aišku, kad vien mazgo nepakaks – reikia, kad ir paties kaklaraiščio ilgis būtų geras. Ne mažiau svarbu, kad kaklaraištis derėtų prie kostiumo ir marškinių.
  • Visiškai beviltiškais atvejais Pūkis siūlo rinktis varlytę arba laikyti savo kaklaraiščius jau iš anksto sunertais mazgais, kad paskutinę akimirką, lėkdamas pro duris, spėtum jį užsimauti per galvą.

Su Pūkio patarimais nesugaiši nė minutės. Jei kils klausimų, skubiai rašyk šiuo adresu: pukiopatarimai@gmail.com. Pasikliauk Pūkiu, nes jis visada šalia, pasirengęs tau padėti!

Beje, 1937-04-24 Aleksandras Pšezdzieckis pagaliau vedė Kotryną Komaraitę ir iškėlė šaunią vestuvių šventę Raguvėlės dvare! Pasak Oskaro Wilde’o, „išmoktas gerai susirišti kaklaraištis yra pirmas rimtas vyro žingsnis gyvenime.“