Latvijoje 2020 m. rugsėjo 22 d. – rugsėjo 26 d. vyko tarptautinis medžio drožėjų pleneras „Senovinių žaislų parko sukūrimas Jėkabpilio miestui“. Kuriant parką dalyvavo Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos medžio meistrai. Dėl COVID-19 situacijos darbai vyko ne Jėkabpilyje, bet projekto partnerių teritorijose. Projektą (ENI-LLB-1-108) „Nematerialios kultūros ir vietinio istorijos paveldo išsaugojimas, prieinamumas ir plėtra, gerinant darnų turizmo konkurencingumą Latvijoje, Lietuvoje ir Baltarusijoje“: „Atraskime regionų šaknis iš naujo!“ įgyvendina šeši partneriai: Rokiškio krašto muziejus (LT), Žiemgalos planavimo regionas (LV), Polocko apygardos vykdomojo komiteto švietimo, sporto ir turizmo departamentas (BY), Vilniaus rajono savivaldybės administracija (LT), Neretos savivaldybė (LV), Jėkabpilio miesto savivaldybė (LV). Rokiškio kraštui atstovavo Arūnas Kairys ir Aivaras Budovas. Plenero metu sukurtas suolelis į Jėkabpilio miesto parką bus nuvežtas pasibaigus ribojimams.