Kraštietis Jonas Korsakas – Rokiškio krašto muziejaus  bendramintis ir konsultantas. Vyriškis savo namuose Juodupėje sukaupė daugiau nei dviejų šimtų senovinių radijo aparatų kolekciją, apie pusšimtis iš jų – menantys prieškarį. Beveik visus savo kolekcijos eksponatus  jis  ir suremontavo. Visi J. Korsako surinkti  radijo imtuvai yra  iš Rokiškio krašto. Pasak kolekcionieriaus,  taip jis gali ne tik papildyti savo kolekciją, bet ir susipažinti su  Rokiškio krašto istorija bei asmenybėmis. Prieškariu radijo imtuvas buvo  ne tik informacijos, bet ir prabangos išraiška.

Vyriškis dažnai talkininkauja  istorikams,  suteikdamas informaciją įvairiomis istorinėmis temomis. Sužinojęs, kad  Laisvės kovų istorijos muziejuje Obeliuose vykdoma   edukacinė programa „Partizano kasdienybė“, J. Korsakas pasiūlė padovanoti muziejui autentišką prieškario radijo aparatą. Tokiais radijo aparatais, pasak Jono, naudojosi ir laisvės kovotojai, klausydamiesi žinių.

Kolekcionieriaus  dovana ne tik 1938 m. „KARADI“ firmos radijo imtuvas, bet ir pokariu naudotų krovimo elementų kolekcija,  kaip būtina sąlyga. klausytis radijo.  Priimdami šią vertingą dovaną  turėjome galimybę bendrauti ir sužinoti apie  radijo istorijos raidą tarpukario ir pokario Lietuvoje.

Fotografijoje – Rokiškio krašto muziejaus muziejininkai su kraštiečiu kolekcionieriumi Jonu Korsaku prie dovanos – 1938 m. radijo imtuvo „KARADI“