Šeštadienį muziejus dirbs ne tik dieną –  lankytojai laukiami ir vakare. Tarptautinės muziejų dienos proga į muziejų visus kviečiame ateiti nuo 20 val. Tuomet čia prasidės įvairios pramogos.

Etnografiniuose pastatuose ir šalia jų 20–22 val. laukiami visi, kas nori ne tik paklausyti pasakos, bet ir pats joje dalyvauti, ne tik pažiūrėti, bet kartu vaidinti. Čia galėsite pūsti didžiulius muilo burbulus, žaisti kroketą, šaudyti iš lanko. Klėtelėje Jūsų lauks audėja – galėsite patys atsisėsti prie staklių ir austi. Dūminėje pirkioje nusikelsite į prosenelių vaikystę – ne tik apžiūrėsite senus įrankius ar rakandus, bet ir būsite pavaišinti šimtmečio senumo patiekalu.

Šiaurinėje oficinoje 20–22 val.  įsikurs dailininko dirbtuvėlės. Atėję čia galėsite išsipiešti knygai skirtuką ar padėkliuką, apžiūrėti Liongino Šepkos darbų ekspoziciją, dalyvauti viktorinoje ir laimėti prizų. Šalia – nusikalti „Rokiškis – Lietuvos kultūros sostinė“ monetą.

Centrinių rūmų edukacinėje klasėje (įėjimas iš vidinio kiemelio) 20–22 val.  veiks atvira olfaktorinio, kvepalų ir uostymo meno laboratorija su menininke Rasa Staskonyte. Kviečiami ir laukiami visi kvapų, kvepalų mylėtojai, eksperimentatoriai, alchemikai, fantazuotojai, svajotojai, meno, kultūros, muziejaus ir nakties gerbėjai ne pašniukštinėti, o kurti savo NOSIMI… Čia Jūsų lauks kvepalų meno laboratorija, kurioje vyks pirminis kvepalų „Muziejaus naktis Rokiškyje” kūrimo etapas: natų atranka. Iš atrinktų natų vėliau bus kuriama kvepalų formulė, o degustuoti rezultatą pakviesime rudenį… Nepraleisk progos ir atnešk savo NOSĮ…

Centrinių rūmų degustacijos salėje  (įėjimas iš vidinio kiemelio) 20 val. prasidės protų kova „Kultūros vingiai“. Komandas kvietėme registruotis iš anksto, bet, susidarius komandai – ne daugiau 8 asmenų, galima prisijungti ir tuo pat metu.

Šį vakarą pietinėje oficinoje pradės veikti paroda „Vienas dailininkas – vienas kūrinys“ „1 x 1“  – iš Rokiškio kilusių ir Rokiškyje gyvenančių 65 dailininkų kūrybos darbų paroda.

21 val. rūmų menėje skambės „Viskas apie meilę“. Atlikėjai – Juozas Janužas (tenoras), Lina Giedraitytė.

22 val.  – NAKTIPIEČIAI. Šeimininkės pasirūpins karštu maistu, kad priešais dvaro rūmus žiūrėdami Euroviziją neišalktumėt. Apsirenkite šiltai, nes vakarai dar vėsūs!