Rokiškio krašto muziejus įsigijo dvare buvusių vertybių: vazą, indų, stalo įrankių, 2 staltiesėles. Šiuos daiktus grafai atidavė virėjui Augustui Kalpokui. Apie vertybių autentiškumą liudija muziejuje saugomos fotografijos ir negatyvai. Menėje užfiksuotos (RKM-20418) panašios dvi porinės vazos. Išsaugota tik viena. Pagal dekorą panašu, kad tai galėtų būti Makuzu Kozan dirbtuvių (Japonija) XIX a. II p. vaza.

Taip pat įsigyta vertinga sidabruota lėkštė su Rokiškio grafo Konstantino Tyzenhauzo (1786–1853) inicialais „K. T“, gaminta Vilniaus auksakalių ceche XIX a. viduryje. Į dvarą sugrįžo ir  XVIII a. pab. – XIX a. I p.  Berlyno karališkosios porceliano manufaktūros, Meiseno karališkosios porceliano manufaktūros, XIX a. II p. M. S. Kuznecovo porceliano, fajanso ir majolikos gaminių gamybos susivienijimo lėkštės. Istorinę vertę liudija muziejuje saugoma fotografija iš Rokiškio dvaro (RKM-6346) – Rokiškio dvaro rūmų valgomajame matosi dvi identiškos sidabruotos ir kitos lėkštės.

Šios vertybės turi meninę ir istorinę vertę. Šios vertybės bus eksponuojamos nuolatinėje muziejaus ekspozicijoje, taip pat suskaitmenintos ir randamos muziejų informacinėje sitemoje LIMIS.  Buvusių kultūros vertybių išsaugojimas ir grąžinimas į dvarus yra svarbus ir tikslingas ne tik Rokiškiui, bet ir Lietuvai. Kaupiama ir pildoma Rokiškio dvaro kultūros vertybių kolekcija didins ir dvaro, ir muziejaus išskirtinumą bei savitumą.