Saulė dar šildo ir oras visai nepanašus į rudenį, tačiau jis ateina neišvengiamai. O pirmąją rudens dieną kviečiame praleisti Rokiškio krašto muziejuje. Rugsėjo 1-ją 10-14 val. vaikams ir juos lydintiems asmenims parodos „Vaikiška mada XIX–XX a.“ iš Aleksandro Vasiljevo fondo kolekcijos lankymas NEMOKAMAS. Jei ateisite 12 val. ar 14 val., po parodą Jus lydės ir  apie mados subtilybes papasakos NEMOKAMAS muziejaus gidas.

Apžiūrėję parodą, pasivaikščiokite po dvaro parką – nusifotografuokite su gražuolių danielių šeimyna ir išbandykite ypatingąsias parko sūpynes, kurios įrengtos dalyvaujant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekte Nr. LLI-313 „Įspūdinga kelionė dvarų parkais visus metus“. Šį projektą iš dalies finansuoja Elėjos (Latvija), Koknesės (Latvija), Rokiškio ir Pakruojo rajonų savivaldybės.