Saulė dar šildo ir oras visai nepanašus į rudenį, tačiau jis ateina neišvengiamai. O pirmąją rudens dieną kviečiame praleisti Rokiškio krašto muziejuje. Rugsėjo 1-ją 10-14 val. vaikams ir juos lydintiems asmenims parodos „Vaikiška mada XIX–XX a.“ iš Aleksandro Vasiljevo fondo kolekcijos lankymas NEMOKAMAS. Jei ateisite 12 val. ar 14 val., po parodą Jus lydės ir  apie mados subtilybes papasakos NEMOKAMAS muziejaus gidas.

Apžiūrėję parodą, pasivaikščiokite po dvaro parką – nusifotografuokite su gražuolių danielių šeimyna ir išbandykite ypatingąsias parko sūpynes, kurios įrengtos dalyvaujant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekte Nr. LLI-313 „Įspūdinga kelionė dvarų parkais visus metus“. Šį projektą iš dalies finansuoja Elėjos (Latvija), Koknesės (Latvija), Rokiškio ir Pakruojo rajonų savivaldybės.

  • 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektas LLI-313 „Įspūdinga kelionė dvarų parkais visus metus“ / „4SeasonsParks”. Projekto tikslas – saugoti dvarų parkus, siekti užtikrinti jų tvarumą ir prieinamumą bei didinti jų patrauklumą lankytojams.
  • Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga. Visas projekto biudžetas – € 692 246.75 Eur. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 588 409.72 Eur.
  • Už šios informacijos turinį atsako Rokiškio krašto muziejus. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Interreg