Paskutinis kalėdinis renginys įvyko – meduolinis dvaras parduotas. Smagu, kad aukcionas, nors ir virtualus, sulaukė susidomėjimo. Dar daugiau susidomėjimo būta tik paskelbus aukcioną – rokiškėnai sunerimę teiravosi, kas atsitiko, kad reikia parduoti miesto simbolį. Dabar jau visi žino, kad tikrasis miesto simbolis ir toliau bus visų miestiečių, o parduodama tik kepta jo kopija. 

Aukcione intrigos netrūko. Nors pirmasis statymas buvo mažesnis nei buvo parašyta aukciono taisyklėse, muziejininkai džiūgavo, kad atsirado pirkėjas, dvaras bus parduotas, o danieliai ir juodosios gulbės žiemos sočiai. Penki aukciono dalyviai, tarp kurių buvo ir Rokiškio savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas, kainą kėlė kelis kartus. Rezultatas pranoko lūkesčius – galutinė kaina išaugo daugiau nei 6 kartus, o paskutinės aukciono minutės priminė atkaklias krepšinio rungtynes. Kas gi laimės? Rezultatas 50-330!

Dabar jau iškilmingai skelbiame, kad aukcioną laimėjo ir meduolinio dvaro šeimininku tapo UAB „Eiminga“ direktorius Eimontas Jakulis. Sveikiname naują dvarininką!

Ačiū tariame  meduolinio dvaro autorei Anelei Čirūnaitei – tai ji buvo  visko pradžia!

O visiems dalyviams dėkojame, kad prisijungė prie šio renginio, kad tapo istorinio įvykio dalimi!