Rokiškio krašto muziejus dalyvauja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekte Nr. LLI-313 „Įspūdinga kelionė dvarų parkais visus metus“ („Four Seasons Exciting Journey in Manor Parks” / „4SeasonsParks”.
Bendras projekto tikslas yra skatinti kultūros paveldo objektų tvarumą ir didinti jų patrauklumą lankytojams.
Vasario 19 d. Rokiškyje renkasi suinteresuotų šalių, susijusių su turizmu ir su turizmu susijusių paslaugų teikimu, atstovai: verslininkai, turizmo asociacijos, turizmo srities profesionalai, nacionalinės gidų asociacijos, restoranų ir viešbučių verslo atstovai, ne pelno siekiančios turistus vienijančios organizacijų nariai.
Susitikimo dalyviai diskutuos apie savo patirtį ir praktiką dirbant su skirtingomis turistų grupėmis. Bus pateiktos išvados ir rekomendacijos, ką ir kaip pasiūlyti, kad būtų patenkinti skirtingų grupių turistų poreikiai, taip pat aptartas dvarų parkų turistinis potencialas iš kiekvienos grupės požiūrio.
Projektą finansuoja Europos Sąjunga. Visas projekto biudžetas – 629 246,78 Eur, iš jų Europos regioninio plėtros fondo lėšos – 588 409,75 Eur.
Projekto trukmė – 2018 m. kovo 1 d. – 2020 m. vasario 29 diena.