Lapkričio 20 d. Rokiškio krašto muziejus, vykdydamas 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą Nr. LLI-313 „Įspūdinga kelionė dvarų parkais visus metus“ („Four Seasons Exciting Journey in Manor Parks” / „4SeasonsParks”), kvietė dalyvauti mokymuose dvarų ir pilių parkų savininkus, valdytojus, prižiūrėtojus.

Seminaras, kurio tema buvo „Parkų vystymo ir priežiūros regioninio ir vietinio lygio instrumentai: parkų inventoriaus gairės, parkų vystymo planų kūrimas“,  vyko Gačionių dvare (Rokiškio r., Jūžintų sen.).

Seno parko apsuptyje buvo kalbėta apie istorinio parko atnaujinimą, priežiūrą, vystymo perspektyvas.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga. Visas projekto biudžetas – 629 246,78 Eur, iš jų Europos regioninio plėtros fondo lėšos – 588 409,75 Eur.

Projekto trukmė – 2018 m. kovo 1 d. – 2020 m. vasario 29 diena.