Vilniuje gyvenantiems rokiškėnams 1996 m. kilo mintis susiburti. Buvo sudaryta iniciatyvinė grupė, diskutuota, nuo ko pradėti, ar yra galimybės veikti, kokie bus tikslai.  Užsimezgė ryšiai su Rokiškio rajono savivaldybe, miesto seniūnija, Rokiškio krašto muziejumi, savivaldybės J.Keliuočio viešąja biblioteka. Buvo svarstoma gana ilgai, gerus pora metų. Posėdžiuose ėmė dalyvauti ir Rokiškio įstaigų vadovai, kurie  paspartino klubo įkūrimą.

Steigiamasis susirinkimas įvyko 1998 m. žiemą. Susirinko beveik trys šimtai Vilniaus rokiškėnų, buvo išrinkta klubo taryba ir valdyba, numatytos veiklos gairės, išrinktas klubo pirmininkas. Paruošus įstatus, 1998 m spalio 22 d. klubas įregistruotas.

Klubo nariai dalyvauja Rokiškio krašto muziejaus, Laisvės kovų muziejaus Obeliuose, Rokiškio rajono savivaldybės J.Keliuočio viešosios bibliotekos, savivaldybės renginiuose – skaito pranešimus konferencijose, pristato savo knygas, rengia parodas.  Vilniaus rokiškėnai labai daug dėmesio skiria atskirų Rokiškio krašto kaimų ir miestelių kraštotyrai.

Sveikindami jubiliejaus proga  linkime ir toliau puoselėti bendruomeniškumą, su viltimi ir tikėjimu žvelgti į ateitį, telktis bendram Lietuvos ir gimtojo krašto labui.